Hlavní program

 

Stejně jako v předchozích ročnících Josefského sympozia se program dělí na část hlavní a doprovodnou, společenskou. Doprovodný program navazuje na tradici toho nejlepšího z předchozích ročníků.

 

V letošním Josefském sympoziu 2014 se můžete těšit na mezigenerační, přednáškovou část na téma "Jak plyne život a jak to vidíme my?". Příspěvky dopolední části zahájí ti, pro něž se tradice a zachovávání odkazu předků staly smyslem jejich života a práce. Následují příspěvky představující život v opačném běhu od stáří k nejmenším. Jednotlivé příspěvky mají být věcnou, komunikační a výrazovou ukázkou náhledu příslušné věkové kategorie na každodenní život. Příspěvky představují život v obrazu děti od těch nejmenších až po ty, kteří už většinu své životní cesty ušli.

 

Přednášková část je věnována především dětem a studentům, aby se seznámily se základy konferenčního stylu práce a osvojily si v praxi základy prezentačních dovedností, a to v konfrontaci s vystoupením uznávaných odborníků a učitelů.

 

Po přednáškové části následuje část výuková, do které se přirozeně a nenásilně mohou zapojit aktivně všichni účastníci. Od dětí po dospělé. Originální výcviková část sympozia je věnována všem účastníkům stejně, neboť ve společných komunikačních hrách se vzájemně obohacují všechny skupiny účastníků – starší, dospělí, dospívající i děti.

 

Výcviková část má v letošním programu dvě samostatné části. Aktivní přestávku v dopolední části a Diskusní kavárny v části odpolední.

 

Stránky navštívilo
Dnes:0
Za týden:86
Celkem:44707